• آموزش جامع برنامه نویسی IOS (پیشرفته)

مولف:مهندس الهام محمودآبادی و مهندس اسماعیل ملا احمدی-

تعدا صفحات:168-

امروزه گوشی‌های هوشمند و وسایل الکترونیکی که از سیستم‌عامل iOS استفاده می‌کنند درصد زیادی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند. به طبع آن توسعه برنامه‌های کاربردی در iOS نیز افزایش پیدا کرده است. اگر قصد دارید مهارت برنامه‌نویسی iOS خود را افزایش دهید، این کتاب می‌تواند راهنمای بسیار مناسبی برای یادگیری مباحث پیشرفته در iOS باشد. ما معتقدیم که بهترین و سریع‌ترین روش برای یادگیری برنامه‌نویسی، استفاده از مثال‌های ساده و کاربردی است و رویکرد این کتاب نیز آموزش iOS به کمک مثال‌ها و برنامه‌های کاربردی کوچک است. مطالب این کتاب برگرفته از مباحث پیشرفته در کتاب iOS Programming: The Big Nerd Ranch Guide می‌باشد. این کتاب یکی از معروف‌ترین کتاب‌های موجود در زمینه برنامه‌نویسی iOS است. علاوه بر آن تجربیات چند ساله نویسندگان این کتاب در برنامه‌نویسی iOS به بالا رفتن سطح کتاب کمک نموده است. 

آنچه در این کتاب می آموزید:

آموزش برنامه‌نویسی iOS به زبان ساده و روان

آموزش برنامه‌نویسی iOS با استفاده از مثال‌های ساده و کاربردی

آموزش مباحث پیشرفته در iOS

مطالب این کتاب برگرفته از کتاب iOS Programming: The Big Nerd Ranch Guide، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های موجود در زمینه برنامه‌نویسی iOS می‌باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آموزش جامع برنامه نویسی IOS (پیشرفته)

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: زبان برنامه نویسی
  • موجودی: در انبار
  • 480,000ریال
  • 384,000ریال


برچسب ها: آموزش جامع برنامه نویسی Ios پیشرفته, آموزش جامع برنامه نویسی, آی اواس, Ios, ای او اس, برنامه نویسی, مهندس الهام محمودآبادی, مهندس اسماعیل ملا احمدی,